Форум ФК "Металлист" Харьков

Объявление

Мы рады приветствовать Вас на форуме футбольного клуба "Металлист" Харьков! Здесь Вы можете узнать последние новости из стана любимой команды, обсудить матчи и игроков харьковского клуба, договориться о совместном посещении стадиона и подискутировать на ту или иную тему футбола. Предложения по развитию форума будут приветствоваться и поощряться администрацией!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум ФК "Металлист" Харьков » Игроки » Руслан Фомин


Руслан Фомин

Сообщений 81 страница 100 из 145

81

dimitriy написал(а):

если у него будет жение играть за Металл

а чёж не будет???

82

MetallFUN написал(а):

а чёж не будет???

А вдруг :)

83

очень не лепая , очень обидная травма  :(

84

Che Guevara написал(а):

очень обидная травма

Главное что ето не надолго в след игре после кротов он должен будет играть

85

У Фомина перелом :O , но врачи надеются, что через месяц он уже вернется в строй. Кстати, точно такая же травма была в свое время на ЧМ у Руни...
Источник сайт Девича и Обрадовича!!

86

Держись Руслан. Крепкого тебе здоровья. В последней игре ты добавил нам уверенности.

87

Фомин сломал голеностоп

Уже в первом матче за "Металлист" Руслан Фомин получил серьезную травму.
В самой концовке первого тайма 21-летний форвард замкнул подачу с угла поля Ганчаржика, открыв счет в матче. После перерыва Руслан на поле не появился.

"Забив гол, побежал радоваться, - рассказал Фомин "Спорт-Экспресс в Украине". - Видимо, оступился и подвернул ногу".

"Рентген оказался неутешительным: перелом голеностопа. По словам докторов, на костылях прохожу около месяца".

"С одной стороны в первом же матче за "Металлист" забил гол, с другой - получил травму в нелепой ситуации".

88

Очень обидно но будем надеятся в его скорейшее выздоровление!

89

MetallFUN написал(а):

"Рентген оказался неутешительным: перелом голеностопа. По словам докторов, на костылях прохожу около месяца".

:swoon: Нет слов.Ладно бы еще в борьбе за мяч, а то побежал радоваться, оступился, очнулся - гипс. Очень,очень плохо.
Руся, побыстрее выздоравливай!!! ТЫ НАМ ОЧЕНЬ НУЖЕН!!!!!!!

90

да, подстава! Вы там о деньгах говорили, это у Ярослаского нету денег? Глупости!

91

Согласно регламента УЕФА Фомин сможет играть в Кубке УЕФА за "Металлист" только начиная с 1/16 финала.

http://www.metallist.kharkov.ua/forms/?id=1

92

dimitriy написал(а):

Главное что ето не надолго в след игре после кротов он должен будет играть

Ну вот видишь как. Не сыграет. Да он и не сыграл бы. Ведь против своего клуба арендованый игрок не имеет права играть.

Да с Шахтером то уже ладно. А вот что будет, когда он не сыграет против Арсенала 26 августа и Черноморца 1 сентября. Он то выбыл на месяц аж. Вот в чем вопрос. А 15 ещё и Днепр... Вот так незадача...  :/

93

Лёлик написал(а):

А вот что будет, когда он не сыграет против Арсенала 26 августа и Черноморца 1 сентября. Он то выбыл на месяц аж. Вот в чем вопрос. А 15 ещё и Днепр... Вот так незадача...

Остается верить и надеятся что он скорей вернется в строй!
p.s Я писл что в играх после Шахтера а не с ними!

94

Даа,отпразновал Руся своё возращение... :(

95

MetallFUN написал(а):

отпразновал Руся своё возращение

Главное что забил гол и сделал свой вклад в победу!

96

dimitriy написал(а):

Главное что забил гол и сделал свой вклад в победу!

Да конечно, нам еще с  ним (он аренд. на пол сезона) катать и катать надо. Отпраздновал БЛИН!!!!!!

97

Ultrabron написал(а):

(он аренд. на пол сезона)

Еще не факт что он останется с нами до конца сезона!!Ето будет очень хорошо))

98

вроде еще не было этой статьи... поэтому выложу...

Руслан ФОМІН: «Луческу мені не довіряв» (интервью газете «Український футбол» от 13.08.2007 р., а также газете "Сегодня " от 14.08.2007 г.).
13 августа 2007

Руслан Фомін дебютував за «Металіст» знову. І відразу відзначився результативним ударом. Він так заскучав за смаком забитих м'ячів, що при святкуванні свого першого голу у сезоні зазнав травми. На рівному місці. Прикро. Але це ще не найгірше, що трапилося з Фоміним за останній тиждень. Десять днів потому Руслан дебютував у Лізі чемпіонів за „Шахтар”. Що ж тут прикрого, запитаєте ви? А те, що тепер Фомін не зможе бути заявлений за іншу команду в цьому євросезоні! А саме, зіграти за харківський „Металіст” у кубку УЄФА. Про що тільки думали у Донецьку. Мабуть, не за долю Фоміна.

-         Руслане, вам вистачило 45 хвилин на те, щоб забити гол у майці „Металіста”. В „Шахтарі”, упродовж двох місяців ви не відзначалися в офіційних іграх...
-         У „Шахтарі” я не мав великої довіри у тренера. Максимум, що я отримував – це останні десять хвилин ігрового часу. Ви вважаєте за такий час можна проявити себе?
-         Святкуючи взяття воріт „Таврії” ви отримали прикру травму. Наскільки серйозне пошкодження?
-         Перелом п’ятої берцової кістки.
-         Скільки часу вам знадобиться на відновлення?
-         Якщо все буде добре гіпс знімуть через три тижні. Додайте ще тиждень на повернення фізичних кондицій. Десь у другій половині вересня маю повернутися на поле.
-         Як у команді сприйняли звістку про повернення Фоміна до „Металіста”. Зміни за той час, коли ви були відсутні у команді відбулися?
-         Абсолютно ніяких змін не відбулося. Ті ж самі гравці, той самий тренер, та сама атмосфера, дисципліна в колективі. Я півтора роки відіграв за „Металіст”. Мені завжди раді у Харкові і ніяких проблем з адаптацією у мене зрозуміло не було.
-         Ви належите „Шахтарю”, заграні за донецький клуб у єврокубках і тепер не маєте змоги виступати за „Металіст” у кубку УЄФА. Не жалкуєте?
-         Звісно, жалкую. Не красиво було з боку „Шахтаря” випускати мене на півтайму, а потім віддавати в оренду до іншого клубу.
-         Це було рішення клубу чи ваша особиста позиція покинути Донецьк?
-         Я з самого початку сезону кожен день говорив тренерам, щоб вони мене продали чи віддали в оренду. Я їм постійно наголошував, що хочу грати, а не гріти лаву запасних. Не розумію політику донецького клубу, адже мати у розпорядженні сім форвардів - нонсенс!
-         Чому все ж гравець молодіжної збірної України Руслан Фомін та основний форвард бронзового призера чемпіонату України не зміг заграти у „Шахтарі”?
-         Я вже наголошував, що довіри з боку Луческу не було. У „Шахтарі” я знаходився у психологічній ямі.
-         Можливо ви не витримали конкуренції?
-         Можна й так сказати. Мене розглядали як сьомого форварда у донецькій команді. У деяких командах третій форвард зайвий, а тут - сьомий!
-          У поєдинку проти "П'юніку" Луческу замінив вас вже на 38-й хвилині. Румунський спеціаліст був незадоволений вашими діями?
-         Розмови як такої у мене з Луческу не було. Після матчу він сказав, що я багато переміщався по полю, але не закривав зони, про які він говорив на установці. В принципі, в півзахисті я до цього ніколи не грав, тому  й в обороні відпрацювати належним чином не вдалося.
-         Ви вважаєте Луческу надав вам шанс заграти за „Шахтар”? І чи дасть він його знову взимку, коли термін оренди закінчиться.
-         Які плани у Луческу на рахунок мене я не знаю. Краще запитати про це у нього. Але, коли у команді є нападники за 20 млн. євро, то апріорі ставку більше робитимуть на них.
-         Перебуваючи у Донецьку ви підтримували стосунки з Маркевичем, з колишніми партнерами?
-         Звісно, ми телефонували один одному при любій можливості. У нас дружній колектив і в мене багато друзів у Харкові.
-         За сказаними вашими словами стає очевидно, що з Маркевичем вам працюється легше аніж з Луческу. А щодо тренувального процесу, то він корінним чином відрізняється у Донецьку і в Харкові?
-         Особливо нічим не відрізняється. У „Шахтарі” фізичні навантаження на голову вищі аніж у Харкові. У Донецьку більше працюємо без м’яча. Цілий день проводимо на базі. У „Металісті” після тренувань відразу можна сходити до сауни і весь вільний час проводиш, як тобі забажається.
-         Думаєте у цьому сезоні „Металісту” під силу повторити минуле досягнення, а саме здобути бронзові медалі чи хоча б потрапити до зони УЄФА?
-         Не будемо забігати вперед. Але все в наших руках. „Металіст” довів всім, що команда не буде „хлопчиками для биття” для грандів, а проти всіх інших команд гратимемо у відкритий комбінаційний футбол.
-         Кого ви вважаєте найкращим нападником в національному чемпіонаті?
-         Важко виділити когось окремо поміж інших. В Україні достатньо кваліфікованих форвардів, яким під силу називатися найкращим. Мені особисто подобається Клебер.
-         А у Донецьку?
-         За останніми результатами – Гладкий.
-         Наступний матч „Металіст” проводить проти „Шахтаря”. Симпатії вже повністю на стороні харків’ян?
-         Абсолютно точно. Моя нинішня команда – „Металіст”, за кого ж ще мені переживати.

Валерій Пригорницький.

99

Где то уже выкладывали но пускай будет!

100

Жалко конечно парня.... Первый матч за любимую команду, и такая травма....


Вы здесь » Форум ФК "Металлист" Харьков » Игроки » Руслан Фомин